ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Informacje

Gmina aplikuje o dofinansowanie projektu adaptacji budynków na potrzeby Teatru "Kubuś"

21-01-2016
Gmina Kielce złożyła drugi wniosek o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Gmina aplikuje o dofinansowanie projektu "Budowa oczek wodnych w Kieleckim Ogrodzie Botanicznym"

18-01-2016
Gmina Kielce złożyła pierwszy wniosek do naboru ogłoszonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Chodzi o dofinansowanie projektu „Budowa oczek wodnych w Kieleckim Ogrodzie Botanicznym".

Największy projekt Miasta współfinasowany ze środków UE zakończony

31-12-2015
Zakończyła się realizacja największego projektu Miasta Kielce współfinansowanego ze środków UE. Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi złożył dziś w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie 35 wniosek o płatność dla projektu.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok
Budżet Obywatelski
Serwisy mapowe

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym