baner infrastruktura transportowa

Komunikacja publiczna

Program „Europa dla Obywateli”

15-01-2020
Punkt Kontaktowy „Europa dla Obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk, działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, kultury

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Radomskiej i Szybowcowej

12-11-2019
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 12.11.2019 r. firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Radomskiej i Szybowcowej.

Witosa, Zagnańska - otwarta droga do wypłaty odszkodowań

29-10-2019
Ważna informacja dla mieszkańców Kielc, dotycząca realizacji inwestycji - ul. Witosa i Zagnańskiej. Droga do wypłaty odszkodowań za przejęte grunty już jest otwarta.

Miasto Kielce otrzymało dofinansowanie dla projektu „Kielecki rower miejski”

17-10-2019
W ramach projektu przewiduje się budowę i przebudowę ok. 4 km ścieżek rowerowych na terenie miasta Kielce, uruchomienie, wdrożenie i prowadzenie miejskiej wypożyczalni rowerów oraz budowę miejsc parkingowych i miejsc obsługi rowerzystów.

TOP Inwestycje komunalne Polski Wschodniej 2019. W gronie wyróżnionych projektów dwie kieleckie inwestycje

22-08-2019
Dwie inwestycje realizowane w Kielcach – budowa Basenów Tropikalnych Binkowski Resort oraz Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach zostały nominowane w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019.

Tłumy w Centrum Geoedukacji

04-08-2019
Piknik edukacyjny połączony z otwarciem nowej ekspozycji stałej wraz z Geologicznym Ogrodem Doświadczeń zgromadził dziś w Centrum Geoedukacji tłumy zwiedzających.

Wodospad na Kadzielni

31-07-2019
Kielcom przybyła nowa atrakcja. To wodospad na Kadzielni. Woda wypływa ze szczytu skalnej ściany od strony ulicy Pakosz.

Zagnańska - Witosa - Szybowcowa - kolejne utrudnienia drogowe

30-07-2019
Uwaga kierowcy, w rejonie ulic ul. Radomskiej i Szybowcowej czekają na was utrudnienia i nowa organizacja ruchu. W związku z budową nowego turbinowego ronda ruch w ciągu ul. Radomskiej odbywa się w obu kierunkach tymczasową jezdnią.
1  2  3  4  5  6  7  8  9
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata