ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Informacje

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie budowy Kieleckiego Centrum Kształcenia Praktycznego

25-11-2016
W dniu 24 listopada 2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego umowę wstępną na przygotowanie projektu „Budowa Kieleckiego Centrum Kształcenia Praktycznego na rzecz wzrostu gospodarczego regionu świętokrzyskiego”

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie projektu modernizacji oświetlenia ulicznego w gminie Kielce.

22-11-2016
W dniu 16.11.2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego trzy umowy wstępne , m.in. na przygotowanie projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej Kielc poprzez modernizację oświetlenia ulicznego w gminie Kielce”

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie projektu rozbudowy infrastruktury edukacyjnej Geoparku Kielce

22-11-2016
W dniu 16 listopada 2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego trzy umowy wstępne (pre-umowy), m.in. na przygotowanie projektu pn. „Rozbudowa infrastruktury edukacyjnej na terenach przyrodniczo cennych..."

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie budowy i modernizacji sieci ścieżek rowerowych

22-11-2016
W dniu 16 listopada 2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego umowę wstępną na przygotowanie projektu „Budowa i modernizacja sieci ścieżek rowerowych w gminie Kielce jako element zrównoważonej mobilności miejskiej".

Wniosek o dofinasowanie projektu "Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach"

12-11-2016
W dniu 31 października br. do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie, Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi Urzędu Miasta Kielce, złożył wniosek o dofinansowanie projektu „Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach”

Kolejny krok do nowej siedziby dla "Kubusia"

27-09-2016
28 września 2016 r. w siedzibie Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” zostanie podpisana pre-umowa na dofinansowanie realizacji projektu: Adaptacja budynków zespołu powięziennego przy ul. Zamkowej w Kielcach pod potrzeby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”.

Raport z wykorzystania funduszy europejskich przez Miasto Kielce i miejskie jednostki organizacyjne

03-08-2016
Miasto Kielce wraz z miejskimi jednostkami organizacyjnymi od lat pozyskuje środki bezzwrotne, w tym przede wszystkim fundusze europejskie, mając na uwadze poprawę jakości życia mieszkańców związanej z zamieszkaniem, pracą i inwestowaniem.

Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach

28-07-2016
Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi informuje, że wdniu 26 lipca 2016 r. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Kielce, a EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. z Kielc, na opracowanie studium wykonalności...
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok