ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Kolejny wniosek o pozyskanie środków unijnych na inwestycje

31-12-2016
28 grudnia br. do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie, Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi Urzędu Miasta Kielce, złożył wniosek o dofinansowanie projektu "Rozwój komunikacji publicznej w Kielcach".

23-12-2016
Podpisana ostatnia pre-umowa na dofinansowanie zadania współfinansowanego ze środków RPOWŚ w ramach ZIT.

Informacja o wyborze oferty

22-12-2016
Informacja o wyborze oferty w postępowaniu na wykonanie usługi opracowania studium wykonalności wraz z niezbędnymi analizami ekonomiczno-finansowymi dla projektu pn. „Kompleksowa modernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Gminy Kielce.

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie budowy Kieleckiego Centrum Kształcenia Praktycznego

25-11-2016
W dniu 24 listopada 2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego umowę wstępną na przygotowanie projektu „Budowa Kieleckiego Centrum Kształcenia Praktycznego na rzecz wzrostu gospodarczego regionu świętokrzyskiego”

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie projektu modernizacji oświetlenia ulicznego w gminie Kielce.

22-11-2016
W dniu 16.11.2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego trzy umowy wstępne , m.in. na przygotowanie projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej Kielc poprzez modernizację oświetlenia ulicznego w gminie Kielce”

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie projektu rozbudowy infrastruktury edukacyjnej Geoparku Kielce

22-11-2016
W dniu 16 listopada 2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego trzy umowy wstępne (pre-umowy), m.in. na przygotowanie projektu pn. „Rozbudowa infrastruktury edukacyjnej na terenach przyrodniczo cennych..."

Podpisana pre-umowa na dofinansowanie budowy i modernizacji sieci ścieżek rowerowych

22-11-2016
W dniu 16 listopada 2016r. Prezydent Miasta Kielce podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego umowę wstępną na przygotowanie projektu „Budowa i modernizacja sieci ścieżek rowerowych w gminie Kielce jako element zrównoważonej mobilności miejskiej".

Wniosek o dofinasowanie projektu "Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach"

12-11-2016
W dniu 31 października br. do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie, Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi Urzędu Miasta Kielce, złożył wniosek o dofinansowanie projektu „Rozwój infrastruktury transportu publicznego w Kielcach”
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok