ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Rekrutacja do służby przygotowawczej

26-05-2017

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kielcach prowadzi nabór ochotników na III turnus służby przygotowawczej w terminie od 05.09.2017 r. do 22.12.2017 r. Chętni powinni mieć ukończone 18 lat i wykazywać się dobrym stanem zdrowia. Zainteresowani odbędą tzw. służbę przygotowawczą. W trakcie pełnienia jej otrzymają uposażenie miesięczne w wysokości 960 zł, zwrot kosztów przejazdu do i z miejsca odbywania tej służby, bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie, umundurowanie i wyposażenie oraz bezpłatną opiekę medyczną i stomatologiczną. Jeśli zgłaszający posiada na wyłącznym utrzymaniu niepracującego małżonka, dzieci lub rodziców, otrzyma miesięcznie w trakcie pełnienia służby zasiłek w kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w grudniu roku poprzedniego 1850 zł  brutto. Odbywający szkolenie będą podlegać ubezpieczeniu emerytalnemu, rentowemu i zdrowotnemu, a po jej zakończeniu otrzymają z budżetu armii odprawę w wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującą w danym roku, tj.  2000 zł brutto.

Więcej informacji możesz uzyskać w siedzibie WKU w Kielcach, ul. Wesoła 29 lub na stronie internetowej www.kielce.wku.wp.mil.pl

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym