ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Zagłosuj na kielecki projekt "Pożegnanie dworca PKS"

21-04-2017

Kielecki projekt „Pożegnanie dworca PKS” walczy o grant wartości 50 tysięcy złotych. Projekt związany jest z planami modernizacji obiektu dworca, która rozpocznie się jesienią 2017 roku. Wydarzenie ma na celu integrację mieszkańców Kielc i województwa wokół wspólnej sentymentalnej wartości. Pożegnanie Dworca PKS to cykl różnorodnych wydarzeń, zlokalizowanych na terenie samego obiektu, skierowanych do różnych grup odbiorców:

Dofinansowanie otrzymają projekty, które uzyskają największą liczbę głosów. Głosować można codziennie do 8 maja, za pomocą linku:

Pomysłodawcą projektu jest Letni Klub Śniadaniowy. To jedyna inicjatywa z Kielc i naszego województwa, która znalazła się w finałowym głosowaniu.

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym