ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Święto Kielc Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

„No Longer Music” na Rynku

05-06-2017

Koncert zespołu „No Longer Music” odbędzie się 29 czerwca na kieleckim Rynku. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 19:30.
„No Longer Music” to unikalne artystyczne wydarzenie – to energetyczna fuzja koncertu, dramy oraz efektów wizualnych. Prezentowany spektakl to produkcja parateatralna ogromnych rozmiarów prezentująca fabułę, posługująca się efektami specjalnymi, rekwizytami, muzyką, tańcem, grą aktorską i video wizualizacjami. Spektakl przyciąga swoją barwnością i zaskakującymi zwrotami akcji. Tłem dla kolejnych, w pewnych momentach szokujących widownię scen, jest rockowa muzyka. Spektakl mówi o problemach współczesnego pokolenia. Pozornie trywialny w swej treści wytęp artystów, w fazie końcowej stawia przed widzem bardzo głębokie pytania i zachęca do refleksji.
„No Longer Music” tworzy ponad 20-osobowa grupa artystów z wielu krajów świata. Zespół istnieje od ponad 30 lat, jej liderem jest David Pierce (USA). Swój spektakl artyści prezentowali już na wszystkich kontynentach. W czerwcu 2017 roku Zespół będzie występował w Polsce, w ramach międzynarodowej trasy koncertowej.
Współorganizatorami wydarzenia są Miasto Kielce oraz firma „Strefa Mocy”. Honorowy patronat objął Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym