ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Wakacyjna Akademia Geologii i Przyrody w Centrum Geoedukacji

03-07-2017

Centrum Geoedukacji zaprasza na przygotowane dla najmłodszych wakacyjne wydarzenia. Na zainteresowanych czekają m.in. warsztaty szlifowania biżuterii, lekcje botaniki, techniki wykonywania preparatów mikroskopowych, eksperymenty geologiczne, zajęcia terenowe czy warsztaty paleo-plastyczne. To już piąta edycja warsztatów geologicznych i botanicznych, przygotowanych przez zespół Centrum Geoedukacji i Ogrodu Botanicznego. Tegoroczna edycja letnich warsztatów edukacyjnych odbywać się będzie pod dwoma hasłami: Wakacyjnej Akademii Geologii i Wakacyjnej Akademii Przyrody. Warsztaty geologiczne realizowane będą w każdą wakacyjną środę, natomiast zajęcia przyrodnicze, w piątki. Ilość miejsc ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Pierwsze zajęcia dla osób indywidualnych odbędą się już 5 lipca.

Więcej informacji na stronie centrum-geoedukacji.pl

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571