Kontrast
Czcionka
English

ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Internetowa Telewizja Kielce

Wyszukiwarka

Kalendarz wydarzeń

Pokaż/ukryj kalendarz

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Aktualności

"Odkryj Kielce" - promocja miasta wśród kuracjuszy Buska- i Solca-Zdroju

06-07-2017

Urząd Miasta Kielce wraz z Oddziałem Świętokrzyskim PTTK w Kielcach rozpoczął działania promujące walory turystyczno-krajoznawcze Kielc wśród kuracjuszy z Buska-Zdroju oraz Solca-Zdroju. Podstawowym elementem promocji jest organizacja szeregu wycieczek krajoznawczych do stolicy województwa świętokrzyskiego. Oferta skierowana jest do wszystkich kuracjuszy przebywających na turnusach w Busku-Zdroju oraz Solcu-Zdroju. Wycieczki mają formę wizyty studyjnej, w trakcie której każdy z uczestników zapoznaje się z bogatą ofertę turystyczną miasta. Realizacja wizyt studyjnych organizowana jest w każdą sobotę w okresie lipiec - październik 2017 r.

 

Projekt prowadzony jest pod umowną  nazwą "Odkryj Kielce". Intencją Urzędu Miasta Kielce i PTTK w Kielcach jest wykreowanie wśród kuracjuszy sanatoriów i uzdrowisk z Buska-Zdroju oraz Solca-Zdroju mody na zwiedzanie Kielc. Oczekiwanym efektem jest również zwiększenie stopnia rozpoznawalności atrakcyjności turystycznej Kielc w Polsce jako miejsca wyjątkowego, zapewniającemu turystom ofertę wysokiej jakości. Urząd Miasta zdecydował się na narzędzie marketingu bezpośredniego, biorąc pod uwagę powszechną opinię wskazującą jednoznacznie na pozytywne zaskoczenie urokiem Kielc wszystkich, którzy odwiedzają nasze miasto.  

 

Każda z wizyt studyjnych będzie miała odrębny plan zwiedzania. Wizyty studyjne będą związane z m.in.: rezerwatami geologicznymi, muzeami, historią miasta, kieleckimi instytucjami, Pałacem Biskupów Krakowskich, Rynkiem, ulicą Sienkiewicza. Dla przyjeżdżających turystów PTTK przygotował krótki informator turystyczny o Kielcach.  
 

W ramach projektu "Odkryj Kielce" prowadzone są także dalsze działania informacyjno-promocyjne, w szczególności:  

 

  1.  umieszczenie oferty na stronie internetowej www.pttkkielce.pl oraz w mediach społecznościowych  stowarzyszenia;
  2.  bezpośredni kontakt z sanatoriami z Buska-Zdroju i Solca-Zdroju;
  3.  przygotowanie i rozmieszczenie plakatów i banerów reklamowych "Odkryj Kielce" na terenie Buska-Zdroju i Solca-Zdroju.

 

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze to główna organizacja turystyczna w Polsce. PTTK Oddział Świętokrzyski jest jedną z ponad 300 działających w kraju tego typu organizacji turystycznych. Celem PTTK jest wypromowanie danego regionu jako miejsca atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Działania PTTK Kielce na rzecz promocji i rozwoju turystyki świętokrzyskiej prowadzone są zarówno w kraju jak i zagranicą. PTTK Kielce organizuje szereg akcji promocyjnych oraz wiele imprez turystycznych zarówno dla mieszkańców Kielc jak i odwiedzających region świętokrzyski turystów. PTTK współpracuje z regionalnymi, lokalnymi organizacjami turystycznymi oraz samorządami terytorialnymi. Wspólnie podejmuje działania mające na celu zwiększenie zainteresowania świętokrzyskim miastami, regionami, produktami turystycznymi wśród krajowych i zagranicznych turystów.

 

Więcej informacji o PTTK w Kielcach na stronie: www.pttkkielce.pl

lista aktualności
Budżet Obywatelski
Idea Kielce
Lato W Mieście 2017
Lato w Mieście 2017
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia
Energia
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Odpady komunalne
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe
Organizacje Pozarządowe
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Bezpłatna infolinia: tel. 800 166 726    Biuro Obsługi Interesanta: tel. 800 166 726

Email:    ||      ||  

 

 

Centrum Obsługi Inwestora (Investor Assistance Centre)

  Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

 

Urząd Miasta Kielce posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym