ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

"Dogowskazy" w Muzeum Zabawek i Zabawy

14-07-2017

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na niezwykłe spotkanie z psem - terapeutą i jego opiekunem, które odbędzie się w sobotę, 15 lipca o godzinie 12.00. Rico razem ze swoim opiekunem Michałem Steciakiem w formie gier i zabaw pokażą młodszym i starszym jak może wyglądać współpraca człowieka z czworonogiem. Warsztaty rozpoczną się na muzealnych ekspozycjach, na których dzieci po psich tropach odnajdą eksponaty związane z psami.

Na uczestników czekają: gry i zabawy ruchowe z udziałem psa, wykonywanie figurek psów z origami, konkursy oraz porady dogoterapeuty Michała Steciaka z Fundacji Wioska Aniołów, realizującej program edukacyjny PSIjaciele. Do wytropienia – "autografy" czworonożnego gościa specjalnego. Spotkanie ma na celu uzmysłowienie obecnym i przyszłym właścicielom czworonogów, że nie są to zabawki i nie mogą być traktowane przedmiotowo. W związku z okresem wakacyjnym, uczestnicy zajęć dowiedzą się m.in. jak można pomóc czworonogom przetrwać czas upałów.

Bilet wstępu: 5 zł/ osoba (rodzice i opiekunowie dzieci - wstęp bezpłatny). Zajęcia odbywają się w Aptece Wyobraźni (ul. A. Mickiewicza 1).

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym