ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

"Na straganie" - wakacyjny cykl warsztatów dla dzieci

11-07-2017

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Na straganie to propozycja Instytutu Dizajnu dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Warsztaty odbędą się w czterech terminach w wakacyjne wtorki: 11 - 18 - 25.07 oraz 1.08 w godz. 11.00 - 13.00. Warzywniak, szewc a może sklep rybny? Wymyśl sklep, zaprojektuj szyld, dodaj chwytliwe hasło reklamowe i gotowe! Podczas czterech spotkań, uczestnicy zwiedzając wystawę w Galerii Głównej dowiedzą się co kryje się pod nazwą Typopolo oraz wykonają szyldy sklepowe, wymyślonych przez siebie biznesów. Do stworzenia szyldów posłużą przygotowane elementy papierowe, tektury i przykłady krojów pisma. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów będzie mógł sprawdzić się w roli sprzedawcy, korzystając ze specjalnie przygotowanego straganu.

Warsztaty poprowadzą: Jolanta Krasnowska, Patrycja Król, Tomasz Majkowski

Ilość miejsc ograniczona (20) obowiązują zapisy -  sekretariat Wzgórza Zamkowego  tel. 41 367 68 01 (pon.- pt. w godz. 8:00-16:00)

Na każdy warsztat obowiązują osobne zapisy.

Warsztaty "Na straganie" są wydarzeniem towarzyszącym wystawie Skup - Hurt - Detal.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym