ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Aktualizacja Bazy Ofert Inwestycyjnych

11-07-2017

Jak co roku w lipcu zespół Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce aktualizuje Bazę Ofert Inwestycyjnych, która dostępna jest na stronie Kieleckiego Portalu Gospodarczego www.mapa.invest.kielce.pl. Katalog ofert inwestycyjnych Miasta Kielce i okolic prowadzony jest od 2012 roku.

Obecnie platforma zawiera  84 oferty, na które składają się tereny inwestycyjne (greenfield; 44 oferty), hale i obiekty magazynowe (brownfield; 20 ofert), biura (16 ofert), a także oferty współpracy i partnerstwa publiczno-prywatnego (2 oferty) oraz oferty dla turystyki (2 oferty). Zasięg terytorialny bazy to nie tylko Miasto Kielce, ale także Powiat Kielecki.

Oferty zawierają aktualne zdjęcia każdej nieruchomości, zarówno naziemne, jak i lotnicze, a także nowoczesne panoramy. Dodatkową zaletą portalu jest możliwość wygenerowania danej oferty w formacie PDF oraz przejścia do lokalizacji oferty w Geoportalu Miasta Kielce, dostępnym pod adresem www.gis.kielce.eu, który także jest niezwykle cennym narzędziem wspomagającym proces inwestycyjny.

Baza ofert jest bardzo przydatnym narzędziem w obsłudze inwestora, gdyż umożliwia sprawne przygotowanie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb przedsiębiorcy propozycji nieruchomości. Katalog ofert stanowi także narzędzie promocyjne gminy - osoby korzystające z niej mają okazję przekonać się, iż Miasto Kielce zachęca inwestora ciekawą ofertą i wsparciem. Wkrótce Baza Ofert Inwestycyjnych będzie także wzbogacona o nowe, atrakcyjne zdjęcia poszczególnych lokalizacji.

zapraszamy do zapoznania się z Bazą Ofert oraz do odwiedzania strony internetowej Kieleckiego Portalu Gospodarczego www.invest.kielce.pl, jak również do nadsyłania propozycji współpracy na adres .

Baza Ofert Inwestycyjnych powstała w ramach realizacji projektu "Tworzenie i rozwój sieci współpracy centrów obsługi inwestora", finansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym