ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

"Sportowe półkolonie" z MOSiR

13-07-2017

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Uczą się pływać, poznają tajniki jazdy konnej, zasady gry w tenisa ziemnego, łucznictwa, biorą udział w zajęciach lekkoatletycznych czy wreszcie wspinaczkowych. To uczestnicy "Sportowych półkolonii", których organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Zajęcia kierowane są do trzech 15 osobowych grup dzieci w wieku od 7 do 12 lat. W każdy wtorek, środę i czwartek odwiedzają zlokalizowane przy ulicy Czarnowskiej Centrum Wspinaczkowe, gdzie w dawnym kinie „Romantica” czeka na nich moc atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Wspinaczka jest bezpieczna. Dzieci są asekurowane przez uprawnione osoby. Dodatkowo przy każdej ze ścianek ułożono specjalne materace. Na obiektach Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Gemik", na Pakoszu, prowadzone są zajęcia z tenisa ziemnego. Dzieci nie tylko poznają przepisy tej dyscypliny sportu, ale również uczą się kilku podstawowych elementów techniki. Półkolonie sportowe zostały zorganizowane przez kielecki MOSiR po raz pierwszy. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, w kolejnych latach zajęcia będą kontynuowane.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym