ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Kielecki Teatr Tańca wystąpi w Chinach

14-07-2017

Już w przyszłym tygodniu Kielecki Teatr Tańca wystąpi podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca Xinjiang w Urumczi w Chinach. Program składający się z 3 spektakli zaprezentuje podczas 3 wieczorów w dwóch różnych teatrach. Festiwal organizowany jest przez Radę Państwa i współorganizowany przez Ministerstwo Kultury, Biuro Informacyjne Rady Państw i Rząd Xinjiang Uygur Autonomicznego Regionu Chińskiego już po raz piąty. Od 2008 roku festiwal gościł ponad 50 wysokiej klasy krajowych i regionalnych zespołów z ponad 30 krajów z Azji, Europy, Afryki, Ameryki i Australii. Międzynarodowy Festiwal Tańca Xinjiang jest marką, która ciągle się rozwija i stał się istotnym wydarzeniem festiwalowym na mapie świata, a także kluczowym ogniwem wymiany kulturowej pomiędzy krajami położonymi w Gospodarczym Pasie Szlaku Jedwabnego i kulturową wizytówką Xinjiang. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 20 zespołów z Azji, Europy oraz Afryki, które zaprezentują 60 spektakli.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym