ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Koncert "Gospodarze - Gościom"

17-07-2017

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Trwa 44 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2017.  W niedzielę w Amfiteatrze na Kadzielni miasto powitało oficjalnie uczestników imprezy tradycyjnym koncertem „Gospodarze - Gościom”.

Na scenie pojawili się młodzi artyści z terenu województwa świętokrzyskiego, którzy zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze - od piosenek harcerskich, po znane wszystkim przeboje popowe. Zgromadzeni mogli zobaczyć również liczne pokazy taneczne, a nawet ogniowe, przygotowane przez grupę artystów z Teatru Ognia z Krakowa.

A już w tym tygodniu na wszystkich chętnych czekają liczne koncerty i wydarzenia związane z festiwalem. 17 lipca na Rynku zabrzmią dźwięki koncertu „Zakręceni na Kielce”, dzień później uczestnicy festiwalu, jak również kieleccy harcerze staną na tej samej scenie, aby w „Koncercie Piosenki Harcerskiej” zaprezentować repertuar dla nich najbardziej charakterystyczny.

W środę w Wojewódzkim Domu Kultury efekty swojej pracy zaprezentują młodzi filmowcy podczas Gali Konkursu Młody Film. W programie tygodnia również Koncert „Największy Zespół Rockowy” czy „Młodzi Dobrze Rockujący”. Podsumowaniem festiwalu oraz odbywających się z tej okazji warsztatów artystycznych będzie Koncert Galowy, który odbędzie się w sobotę 22 lipca o godzinie 19:30 w Amfiteatrze na Kadzielni.

Szczegółowy program Festiwalu dostępny jest na stronie internetowej  www.wiatraczek.pl

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571