ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Nowa usługa dla pasażerów miejskiej komunikacji

17-07-2017

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że wprowadził usługę polegającą na przesyłaniu do pasażerów komunikatów o kończącym się terminie ważności biletów okresowych. Aby otrzymać powiadomienie należy wybrać dowolną formę komunikacji (sms, mail) i zgodzić się na przesyłanie informacji. Osoby, które zarejestrowały się na stronie kkm.ztm.kielce.pl mogą po zalogowaniu same dokonać wyboru otrzymywania powiadomień. Natomiast osobom nieposiadającym dostępu do swojego konta przez internet proponujemy zarejestrowanie się na wyżej wymienionej stronie lub wizytę w punktach sprzedaży biletów i złożenie stosownego wniosku (dotyczy tylko powiadomień sms). Usługa dla pasażerów jest bezpłatna.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym