ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Akcja Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

08-08-2017

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła przyjmowanie deklaracji udziału partnerów branżowych w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”, popularyzującej i zachęcającej Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi. Najbliższy promocyjny weekend to dni 6-8 października 2017 r.

Założeniem Akcji „Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 - 8 października 2017 r. na terenie całego kraju. Przedsięwzięcie ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy w dniach 6 - 8 października 2017 r. mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%. Zniżki zgłoszone przez partnerów akcji obowiązują od godz.17:00 w piątek 6 października 2017 r. do końca dnia 8 października 2017 r. w zależności od godzin pracy obiektu (np. w parkach rozrywki, muzeach, hotelach) zgodnie z zasadami określonymi w ofercie zgłoszonej przez Partnera. Zgodnie z regulaminem ofertowana usługa lub kategoria usługi musi być realizowana za cenę niższą o co najmniej 50% w stosunku do ceny regularnej na usługę główną.

Zdecydowana większość ofert nie jest limitowana. Z usługi może korzystać każdy chętny. Ograniczeniem może być pojemność obiektu (w przypadku hotelu lub np. muzeum), wynikająca z obiektywnych przyczyn. Sposób korzystania z usługi nie różni się w tym wypadku w żaden sposób od korzystania z usługi w innymi "niepromocyjnym" terminie. W przypadku ofert limitowanych, warunki skorzystania z oferty są wyraźnie określone w ofercie.

Zgłoszenia ofert produktów i usług turystycznych przyjmowane są do 28 sierpnia br. Szczegółowe informacje oraz formularz dla hotelarzy, restauratorów czy przedsiębiorców turystycznych dostępne są pod adresem: www.pot.gov.pl

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571