ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

"Moje serce to jest muzyk"

13-09-2017

"Moje serce to jest muzyk" – pod takim hasłem gmina Miedziana Góra wraz z Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach organizują 27 października Konkurs Piosenki Wojciecha Młynarskiego. Organizatorzy zapraszają wszystkich tych, którzy śpiewanie mają we krwi. Młynarski to autor przepastny, z ogromnym i bardzo różnorodnym dorobkiem – tak o zmarłym w tym roku wybitnym poecie powiedział Andrzej Strzelecki. Na piosenkach Wojciecha Młynarskiego "W co się bawić?”, „Róbmy swoje” czy „Moje serce to jest muzyk” wychowały się całe pokolenia. I właśnie tytuł tego ostatniego utworu stał się mottem Konkursu Piosenki Wojciecha Młynarskiego, który po raz pierwszy wspólnie organizują – gmina Miedziana Góra oraz Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Do udziału w konkursie zapraszamy świętokrzyskich solistów i duety – zarówno młodzież szkolną (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) oraz dorosłych. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie zaśpiewać piosenkę, do której tekst napisał Wojciech Młynarski lub jest on autorem tłumaczenia. Konkurs odbędzie się 27 października 2017 r. w WDK w Kielcach, a na zgłoszenia organizatorzy czekają do 6 października 2017 r. pod adresem:

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce (z dopiskiem: Konkurs piosenki Wojciecha Młynarskiego „Moje serce to jest muzyk”)

lub e-mail: mlynarski.konkurs@wdk-kielce.pl

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do udziału w konkursie dostępne są na stronie internetowej: www.miedziana-gora.pl

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym