ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Gdzie po pomoc w niedziele i święta

02-10-2017

ZMIANA PLACÓWEK NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Od 1 października, w związku z wejściem w życie ustawy o Podstawowym Zabezpieczeniu Szpitalnym (tzw. sieć szpitali), nastąpiła zmiana placówek udzielających świadczeń nocnej i świątecznej opieki medycznej. W Kielcach świadczenia te udzielane  są przez: przychodnię przy ul. Artwińskiego 6, Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka – siedziba Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego, ul. Leonarda 10 (przy ul. Prostej wykonywane będą zlecenia na iniekcje) oraz Szpital Kielecki św. Aleksandra – siedziba przy ul. Robotniczej 1. Pełny wykaz placówek wraz z adresami i telefonami dla pacjentów można znaleźć na stronie: http://www.nfz-kielce.pl/aktualnosci/komunikat-dla-pacjentow,2705.html, która jest aktualizowana na bieżąco.

WAŻNE!

Placówki medyczne, którym 30 września br. wygasa umowa na realizację świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnejbędą czynne do godz. 8.00 w dniu 1 października (niedziela). Nowe punkty nocnej i świątecznej pomocy medycznej będą realizować świadczenia od niedzieli 1 października, od godz. 8.00.

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym