ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Miasto rozpoczyna konsultacje społeczne dot. uchwały "krajobrazowej"

05-10-2017

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Rozpoczynamy pierwszy etap konsultacji społecznych dotyczący projektu uchwały w sprawie ustalenia zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych,  z jakich mogą być wykonane - poinformował na konferencji prasowej w ratuszu Artur Hajdorowicz, dyrektor Wydziału Rozwoju i Rewitalizacji Miasta. Jest to tzw. etap konsultacji "pozaustawowy". Liczymy bardzo na uwagi i opinie przedsiębiorców oraz właścicieli nieruchomości - podkreślił dyrektor A. Hajdorowicz. Konsultacje prowadzone będą w dniach 2.10 - 14.11 br. Dyskusja publiczna w ramach tego przedsięwzięcia odbędzie się 23.10 o godz. 16.30 w ratuszu.

Na przełomie stycznia i lutego 2018 roku odbędzie sie drugi etap konsultacji, a także kolejna dyskusja publiczna. W kwietniu 2018 roku projekt uchwały "krajobrazowej" ma być poddany pod głosowanie radnych.

Projekt uchwały wraz z załącznikiem graficznym dostępny jest na stronach internetowych: idea.kielce.eu/konsultacje/ oraz www.bip.kielce.eu

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym