ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

KPT zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

09-10-2017

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

To propozycja dla tych, w których drzemie duch przedsiębiorczości, którzy chcą się czegoś nowego nauczyć, może zmienić coś w swoim życiu. Mowa o Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, organizowanym co roku przez Fundację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tegoroczna - dziesiąta edycja - odbędzie się w dniach 13 - 19 listopada. Natomiast termin dla organizatorów na rejestrację wydarzeń na stronie projektu upływa 20 października.

W Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości można wziąć udział w charakterze uczestnika lub partnera. Koordynatorem w województwie świętokrzyskim jest Kielecki Park Technologiczny.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest od 2008 roku w 160 krajach świata. Zrzesza tysiące partnerów, organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Dziesiąta edycja projektu odbędzie się pod honorowym patronatem  Ministerstwa Rozwoju i miasta stołecznego Warszawa.

Więcej na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym