ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Kampania Białej Wstążki Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Podróż - Kierunek Teatr

03-11-2017

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

„Uwikłani sami o sobie” to motto dziesiątej edycji projektu edukacji teatralnej „Podróż - Kierunek Teatr”, który realizuje Dom Kultury „Zameczek” we współpracy z Teatrem im. Stefana Żeromskiego oraz I Liceum Ogólnokształcącym w Kielcach. Przedsięwzięcie, którego program rozpoczycna się 3 listopada, jest adresowane do uczniów szkół średnich, którzy w podczas warsztatów teatralnych będą mogli po swojemu opowiedzieć o sobie oraz otoczeniu i zrobić to w sposób, jaki sami wybiorą. W znalezieniu odpowiedniego teatralnego języka pomagać im będą instruktorzy: Piotr Wach (warsztat teatru ruchu) i Michał Buszewicz (warsztat teatru dramatycznego).

Etiudy - owoc warsztatów teatralnych, zostaną zaprezentowane publiczności 7 listopada i 14 grudnia. Uczestnicy X edycji projektu Podróż Kierunek Teatr będą mieli także okazję obejrzeć spektakle w Teatrze im. Stefana Żeromskiego, a przy okazji w ramach kolejnych warsztatów, poprowadzonych przez Marcina Michalskiego (warsztat fotograficzny), sfotografować jego zakamarki, sprawdzić jak teatr wygląda od kulis.

To nie koniec atrakcji. Projekt zakończy urodzinowe spotkanie, połączone m.in. z wernisażem zdjęć powstałych w toku zajęć oraz przekrojową wystawa prac wybranych z lat ubiegłych, które odbędzie  się 12 stycznia 2018 r. w Sali kameralnej DK „Zameczek” w Kielcach.

Szczegółowe informacje dostępne są w Domu Kultury „Zameczek” www.zameczek-kielce.pl, tel. 41 36 76 301.

Podróż - Kierunek Teatr - folder Podróż - Kierunek Teatr - folder Podróż - Kierunek Teatr - folder

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571