Kontrast
Czcionka
English

ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Internetowa Telewizja Kielce

Wyszukiwarka

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Aktualności

Kobiety z energią w Energetycznym Centrum Nauki KPT. Zimowe SOS

06-12-2017

Na kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety z energią” zaprasza już 8 grudnia br. Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Tym razem panie dowiedzą się jak zadbać o skórę zimą.

 

- Minusowe temperatury, wiatr, śnieg, mróz. Zimą nasza cera jest szczególnie narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne. Staje się nadmiernie wysuszona oraz traci wodę. Jak pielęgnować cerę w okresie zimowym, a w szczególności te partie, które są bezpośrednio wystawione na czynniki zewnętrzne? Podczas naszego spotkania o tym, jak w prosty sposób zadbać o skórę dłoni i twarzy szczególnie w okresie, gdy termometry odnotowują niską temperaturę opowie Dorota Łatasiewicz, indywidualny doradca do spraw pielęgnacji cery i wizażu, instruktor jogi, bodybalance i bodypump. Na jednej z chętnych pań wykona zabieg „Satynowe dłonie” oraz „Satynowe usta” – zachęca Karolina Cieślik z ECN. Dodaje, że spotkania „Kobiety z energią” od samego początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. – Odwiedzają nas panie w różnym wieku. Takie, które oprócz informacji pomagających im na co dzień dbać o siebie, chcą po prostu dobrze się bawić. Spędzić czas w miłej atmosferze, z dala od codziennych obowiązków – kontynuuje Karolina Cieślik. Podkreśla, że piątkowy wieczór poświęcony będzie nie tylko pielęgnacji zewnętrznej. - Tego dnia zadbamy również o naszą równowagę wewnętrzną podczas krótkich zajęć jogi. Jak wiadomo, grudzień to czas intensywnych przygotowań do Świąt, zakupowe szaleństwo i ciągły pośpiech, dlatego aby nieco zwolnić tempa, wyciszyć się i zrelaksować nasza prelegent Dorota Łatasiewicz poprowadzi pół godzinną sesję jogi zakończoną relaksacją. Tym razem szpilki zostawiamy w domu i prosimy, aby Panie założyły wygodny ubiór, najlepiej sportowy, a także zabrały ze sobą maty, koce lub ręczniki – dodaje Karolina Cieślik.


Jak zwykle wieczór uzupełni wspólne eksperymentowanie w laboratorium pod okiem specjalistów. Uczestniczki własnoręcznie wykonanają kosmetyki - regeneracyjne, ochronne, nawilżające czy też do bardzo suchej lub wrażliwej skóry kremy do rąk. Kremy zawierać będą między innymi takie składniki, jak masło Shea, olejek różany, allantoin, gliceryna i olejek kokosowy. Będą mogły również dobrać kompozycje zapachowe. Wykonane przez siebie kosmetyki zabiorą ze sobą do domów.

 

Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia o godz. 18:00. Bilety w cenie 20 zł można kupić przez stronę bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Liczba miejsc ograniczona.

 

lista aktualności
Budżet Obywatelski
Idea Kielce
Lato W Mieście 2017
Baza Ofert Inwestycyjnych
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Wycinka drzew i krzewów
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia
Energia
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Odpady komunalne
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Bezpłatna infolinia: tel. 800 166 726    Biuro Obsługi Interesanta: tel. 800 166 726

Email:    ||      ||  

 

 

Centrum Obsługi Inwestora (Investor Assistance Centre)

Adres skrytki Urzędu Miasta Kielce na platformie ePUAP  /g94m13lgvz/skrytka Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

 

Urząd Miasta Kielce posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym