Kontrast
Czcionka
English

ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Internetowa Telewizja Kielce

Wyszukiwarka

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Aktualności

"Kwiat Podola" w Kielcach

17-01-2018

"Kwiat Podola" - zespół artystyczny z partnerskiego miasta Winnica na Ukrainie, po raz kolejny  odwiedzi  nasze miasto. Młodzież przyjedzie na zaproszenie prezydenta Wojciecha Lubawskiego i 20 stycznia o godzinie 16.30 wystąpi w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w ramach cyklu „Koncertów prezydenckich”. Koncert uświetni występ zasłużonej artystki Ukrainy - Swietłany Babicz. Wstęp na koncert jest wolny.

Przypomnijmy, że "Kwiat Podola" powstał na przełomie 2011 i 2012 roku, dzięki zacieśnianiu współpracy między Kielcami, a Winnicą. Śpiewa w nim 30 młodych artystów. Członkami chóru są uczniowie - słuchacze Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej prowadzonej przez Konfederację Polaków Podola, jedną z kilkunastu polskich organizacji, działających w Winnicy.   Chłopcy i dziewczęta z chóru "Kwiat Podola" podkreślają, jak chętnie do nas przyjeżdżają. A goszczą w Kielcach m.in. na Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej latem i zimą, na takim jak ten styczniowy- koncertach kolęd i pastorałek.   Pamiątką pobytu w Kielcach będą dla młodych winniczan nie tylko upominki od Urzędu Miasta, ale też na pewno wspomnienie kolejnego ciepłego przyjęcia przez kielecką publiczność.  Koncert w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego odbędzie się  pod patronatem Prezydenta Kielc oraz Prezesa Konfederacji Polaków Podola. Winnica od sześćdziesięciu lat jest naszym miastem partnerskim.

lista aktualności
Budżet Obywatelski
Idea Kielce
Lato W Mieście 2017
Baza Ofert Inwestycyjnych
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Wycinka drzew i krzewów
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia
Energia
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Odpady komunalne
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Bezpłatna infolinia: tel. 800 166 726    Biuro Obsługi Interesanta: tel. 800 166 726

Email:    ||      ||  

 

 

Centrum Obsługi Inwestora (Investor Assistance Centre)

Adres skrytki Urzędu Miasta Kielce na platformie ePUAP  /g94m13lgvz/skrytka Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

 

Urząd Miasta Kielce posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym

 

Newsletter Miasta Kielce

Najciekawsze informacje z życia naszego Miasta
co 2 tygodnie na Twoim mailu!

Zapraszamy do zapisania się na stronie
www.invest.kielce.pl
(na dole strony)

Więcej nie pokazuj tego okna

x