ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Kolejne zajęcia Studni - Kieleckiego Forum Myśli Chrześcijańskiej

09-01-2018

20 stycznia w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcacj odbędą się kolejne zajęcia Studni - Kieleckiego Forum Myśli Chrześcijańskiej. Spotkanie zatytułowano "Objawienie - nie można było tego prościej powiedzieć?". Rozpocznie się ono o godzinie 9.00. Najpierw uczestnicy zajmą się samym zjawiskiem objawienia. Czy Bóg chrześcijan jest milczący, czy też ma nam coś do powiedzenia? Może powiedział już wszystko, i od tej chwili zamilkł? Czy nie mógłby mówić tego wyraźniej, żeby mógł go zrozumieć każdy? Zajęcia w godz. 9.00-10.15.

Większość czasu zajmą natomiast zajęcia z ks. dr. Tomaszem Siemieńcem, pracownikiem naukowym Katedry Teologii Protestanckiej KUL, który w seminarium kieleckim prowadzi wiele zajęć biblijnych. Zajęcia "Podręcznik katolickiego czytania Pisma Świętego" mają pokazać, jaki sposób interpretacji Biblii jest nie tylko zgodny z nauczaniem Kościoła, ale też po prostu rzetelny naukowo. Czas zajęć: 10.30- 14.00.

Wszystkie informacje o Studni można znaleźć na stronie internetowej www.wsd.kielce.pl/studnia oraz na facebooku.

Budżet Obywatelski

Newsletter Miasta Kielce

Najciekawsze informacje z życia naszego Miasta
co 2 tygodnie na Twoim mailu!

Zapraszamy do zapisania się na stronie
www.invest.kielce.pl
(na dole strony)

Więcej nie pokazuj tego okna