ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Badania fokusowe w ramach Programu wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce

12-01-2018

W Kielcach powstaje Program wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce. Realizatorem zadania jest konsorcjum firm ASM Centrum Badań i Analiz oraz Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc. W ramach prac organizowane będą w styczniu i lutym 2018 badania fokusowe z pytaniami o to, co należy poprawić, by lokalne firmy funkcjonowały w lepszym otoczeniu. Udział w badaniach może wziąć każdy przedsiębiorca z Kielc oraz inna osoba zainteresowana tworzeniem w mieście dobrego klimatu dla biznesu.

Jeśli są Państwo przedstawicielami poniżej wskazanych grup i zechcą Państwo współuczestniczyć w przygotowaniu Programu wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce,zapraszamy do udziału w dyskusjach. Mogą w nich wziąć udział osoby mieszkające lub pracujące w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym, obejmującym Kielce, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedzianą Górę, Morawicę, Piekoszów, Sitkówkę-Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk.

W szczególności zapraszamy przedstawicieli:

·           Małych oraz mikro firm z obszaru KOF

·           Dużych i średnich firmy z obszaru KOF

·           Instytucji otoczenia biznesu oraz urzędów pracy z obszaru KOF

·           Kieleckich uczelni wyższych

·           Startup’ów i studentów z obszaru KOF

·           Samorządów gminnych z obszaru KOF

Dyskusje będą zorganizowane w centrum miasta o dogodnej godzinie dla osób uczestniczących. Aby wziąć udział w badaniach lub dowiedzieć się więcej na temat Programu wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce, należy wejść na stronę Inwestuj w Kielcach: http://www.invest.kielce.pl/badania-fokusowe.

Zgłoszenia do udziału w badaniach przyjmowane są także drogą mailową na adres e-mail przedstawiciela firmy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, której Urząd Miasta Kielce zlecił prace nad Programem.

lub pod numerem telefonu 697 122 860.

Budżet Obywatelski

Newsletter Miasta Kielce

Najciekawsze informacje z życia naszego Miasta
co 2 tygodnie na Twoim mailu!

Zapraszamy do zapisania się na stronie
www.invest.kielce.pl
(na dole strony)

Więcej nie pokazuj tego okna