ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Konkurs „Twój startup w Targach Kielce”

09-05-2018

Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce rozpoczyna pierwszy w tym roku konkursTwój startup w Targach Kielce”.  Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, które posiadają ciekawy projekt biznesowy i poszukują partnerów biznesowych do zrealizowania go.  Nagrodą jest możliwość wystawienia się na wybranych wydarzeniach targowych na samodzielnym stoisku (lub stoisku dzielonym z innym startupem) bez ponoszenia kosztów wynajmu powietrzni targowej.

Obecnie ogłaszamy nabór na Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, które odbędą się w Targach Kielce w dniach 22-25 maja. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży tworzyw sztucznych w Polsce, znane i rozpoznawalne także za granicą. Obecność ponad 800 wystawców z 36 krajów oraz wielu gości zwiedzających wystawę umożliwia pozyskanie ciekawych kontaktów biznesowych oraz potencjalnych kontrahentów.

Aby wziąć udział w targach PLASTPOL, należy złożyć formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 maja:

w formie skanu na adres:

coi@um.kielce.pl

w formie oryginału drogą pocztową lub osobiście na adres:

Centrum Obsługi Inwestora, Urząd Miasta Kielce

Strycharska 6, 25-659 Kielce

pok. 706,

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://www.invest.kielce.pl/stoisko-w-targach-kielce-2018-5

Procedura konkursowa jest bardzo prosta a organizatorzy konkursu dokładają wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Liczymy na to, iż Państwo jako startupy opuścicie targi w przekonaniu, iż warto było poświęcić na nie swój czas.

Sportowy Turniej Miast i Gmin
Nieodpłatna Pomoc Prawna