ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaz na Zamku w Chęcinach zainaugurował Off Fashion

11-05-2018

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Pokaz „The Best of Mariusz Przybylski” był pierwszą z imprez towarzyszących 20. edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion. Wyjątkowy wieczór odbył się po raz pierwszy w historii konkursu poza Kielcami - na Zamku Królewskim w Chęcinach. Na tę okazję Mariusz Przybylski wybrał 30 sylwetek -  wytwornych, wieczorowych strojów. Zaprezentował kreacje kobiece i męskie - najlepsze ze swoich dotychczasowych kolekcji.

Były motywy etniczne, były koronki i dużo błyszczących elementów. Czerń, czerwień i granat. Perfekcyjne, idealnie modelujące sylwetkę kroje oraz sporo ekstrawagancji - zwłaszcza w sylwetkach męskich. Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego poprzedziła prezentacja projektów Marzeny Chełmińskiej. Czarująca moda retro projektantki pochodzącej z Radomia, utrzymana była w kolorystyce czerń - srebro. Propozycje projektantów zachwyciły widzów, podkreślały atuty kobiecej sylwetki, były po prostu piękne.

Muzycznym dopełnieniem wieczoru była premierowo wykonana piosenka Norbiego, prywatnie - męża Marzeny Chełmińskiej, w duecie z Moniką Jarosińską.

Off Fashion tradycyjnie towarzyszyć będą kolejne pokazy mody, wystawy oraz Test wiedzy o modzie.

Tegoroczny konkurs, którego temat przewodni brzmi "Piękna i Bestia", odbywa się pod patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agaty Kornhauser - Dudy. Galę finałową, 2 czerwca, poprowadzą: tancerka Edyta Herbuś i dziennikarz telewizyjnej Dwójki Mateusz Szymkowiak

Sportowy Turniej Miast i Gmin
Nieodpłatna Pomoc Prawna