Kontrast
Czcionka
English

ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Internetowa Telewizja Kielce

Wyszukiwarka

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Aktualności

Miasto Kielce na jubileuszowym X Europejskim Kongresie Gospodarczym

14-05-2018

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczęła się X edycja największego spotkania biznesowego w Europie Centralnej - Europejskiego Kongresu Gospodarczego. W prestiżowym wydarzeniu tradycyjnie biorą udział polscy oraz europejscy politycy i eksperci, a przede wszystkim przedstawiciele biznesu z Europy i innych kontynentów. Miasto Kielce zostało miastem współpracującym Kongresu. Przedstawiciele Kielc, w tym dyrektor Wydziału Rozwoju i Rewitalizacji Miasta, Artur Hajdorowicz i jego zastępca, dyr. Anita Lagierska, uczestniczą w sesjach tematycznych. W skład reprezentacji naszego miasta wchodzi także m.in. dyrektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji,  Filip Pietrzyk, wraz z zastępcą. Dyrektor Artur Hajdorowicz został zaproszony do udziału w panelu pn. Przestrzeń publiczna, inwestycje, rozwój, w którym głos zabiorą także m.in. Nicklas Lindberg - prezes zarządu Echo Investment SA oraz Olgierd Dziekoński, ekspert w zakresie rozwoju lokalnego i samorządności, który sesję będzie moderował. Panel dyskusyjny z udziałem dyrektora Artura Hajdorowicza odbędzie się 14 maja o godz. 17:00. Relacja pojawi się na stronie facebook - Inwestuj w Kielcach.

 

Europejski Kongres Gospodarczy (ang. European Economic Congress, EEC) to cykliczne wydarzenie odbywające się w Katowicach. Pomysłodawcą i organizatorem Kongresu od pierwszej edycji jest grupa Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu gospodarczego wnp.pl.  Kongres w krótkim czasie stał się najważniejszą imprezą biznesową w Europie Centralnej. Uczestniczy w niej duża liczba osobistości świata polityki, biznesu, nauki, ekonomii i mediów. Z każdą kolejną edycją wzrasta skala wydarzenia. Zeszłoroczny IX Kongres, dowiódł, że to wydarzenie o ugruntowanej pozycji i prestiżu, posiada potencjał rozwoju. W stu debatach wzięło udział kilkuset panelistów, a w całym trzydniowym wydarzeniu rekordowa liczba 8000 gości. Dziś, pierwszego dnia Kongresu zaplanowano szereg wystąpień inauguracyjnych, do udziału w których zaproszono m.in. przewodniczącego Rady Europejskiego Kongresu Gospodarczego, posła do Parlamentu Europejskiego - Jerzego Buzka.  

 

Wydarzeniem towarzyszącym Kongresu jest European Start-up Days, dedykowany młodej przedsiębiorczości, innowacjom i globalnym relacjom europejskich i polskich firm, a także Przemysł 4.0 - dedykowany ekspansywnym trendom w światowej gospodarce.

 

Szczegóły na stronie http://www.eecpoland.eu/pl/.

lista aktualności
Lato W Mieście 2017
Baza Ofert Inwestycyjnych
Sportowy Turniej Miast i Gmin
Sportowy Turniej Miast i Gmin
Wycinka drzew i krzewów
Wycinka drzew i krzewów
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia
Energia
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Odpady komunalne
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Bezpłatna infolinia: tel. 800 166 726    Biuro Obsługi Interesanta: tel. 800 166 726

Email:    ||      ||  

 

 

Centrum Obsługi Inwestora (Investor Assistance Centre)

Adres skrytki Urzędu Miasta Kielce na platformie ePUAP  /g94m13lgvz/skrytka Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

 

Urząd Miasta Kielce posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym