ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Rozstrzygnięcie konkursu „Środowisko ponad wszystko”

04-06-2018

We czwartek 7 czerwca 2018r. o godz. 10.30 w Świętokrzyskim Centrum Onkologi - sala konferencyjna im. prof. Tadeusza Koszarowskiego (budynek administracyjny – wejście od ul. Artwińskiego) odbędzie się Finał konkursu „ŚRODOWISKO PONAD WSZYSTKO”.

Organizatorem konkursu jest Straż Miejska Kielce, a wśród współorganizatorów znaleźli się: Wydział Usług  Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem Urzędu Miasta Kielce, Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami, Wydział Zarządzania Energią Urzędu Miasta Kielce Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych oraz Nadleśnictwo Kielce. Nagrody zostały dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Celem konkursu było ukształtowanie wśród młodego pokolenia poczucia odpowiedzialności za nasze środowisko, zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej ekologii oraz rozbudzanie i pogłębianie zamiłowania oraz szacunku dla przyrody.

Konkurs zorganizowany został dla placówek oświatowych, podczas którego młodzież pogłębiała wiedzę oraz rozbudzała zainteresowania mieszkańców miasta ochroną środowiska naturalnego.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna