ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Dni Talentu AMO Kielce

06-06-2018

Trwają nabory do Akademii Młodych Orłów w Kielcach. Pierwsze testy odbyły się w miniony weekend. Kolejne zaplanowano na najbliższy weekend (8/10.06.2018).

Marek Szabla, drugi trener kieleckiej Akademii Młodych Orłów informuje:  - Za  nami pierwszy weekend Dni Talentu, z którego jesteśmy zadowoleni. Dopisała pogoda oraz frekwencja. W sumie, w pierwszym tygodniu w kieleckich "Dniach Talentu" udział wzięło 100 zawodników z Kielce i okolic. Oznacza to, że codzienna praca AMO jest bardzo dobrze postrzegana w naszym regionie. W kolejnych etapach, oczekujemy na kolejnych kandydatów. Już teraz wiemy, że tegoroczne "Dni Talentu" będą rekordowe pod względem dzieci biorących w nich udział.

Młodym adeptom piłki nożnej przyglądał się w Kielcach, prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski. Sternik lokalnego futbolu nie ukrywał swojego zadowolenia. - Nim przybiliśmy „piątkę” z poszczególnymi zawodnikami, stałem wśród rodziców. Ich komentarzami byłem mocno zdziwiony, ale i podbudowany. - Usłyszałem wiele pozytywnych komentarzy. A pamiętajmy, że rodzice są wyjątkowymi obserwatorami. Niejako na deser, podszedł do mnie jeden ze skautów Polskiego Związku Piłki Nożnej, dziękując za zaangażowanie środowiska w rozwój AMO. Takie słowa, ludzi znających się na futbolu i jego organizacji zawsze są podbudowujące - skwitował prezes Malinowski.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna