ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych

18-06-2018

Prezydent Miasta Kielce ogłasza nabór wniosków

o udzielenie dotacji celowej z przeznaczeniem na przedsięwzięcia

służące rozwojowi  rodzinnych ogrodów działkowych w Kielcach.

Rodzinne Ogrody Działkowe, znajdujące się na terenie Gminy Kielce mogą uzyskać z budżetu gminy dotacje celową z przeznaczeniem na przedsięwzięcia służące rozwojowi  rodzinnych ogrodów działkowych w Kielcach. Dotacja udzielana jest w wysokości 100% kosztów  zadania.

Zasady udzielania Dotacji określone zostały w Uchwale Nr LIV/1204/2018 Rady Miasta Kielce z dnia 15 marca 2018 r. w sprawie przyjęcia zasad udzielania dotacji celowej z przeznaczeniem na przedsięwzięcia służące rozwojowi rodzinnych ogrodów działkowych w Kielcach oraz sposobu jej rozliczania i kontroli (Dz. Urz. Województwa Świętokrzyskiego z dnia 21 marca 2018 r., poz. 1099).

Wzór wniosku stanowiący Załącznik nr 1 do Regulaminu udzielania dotacji celowej ze środków Gminy Kielce rodzinnym ogrodom działkowym, (Uchwała LIV/1204/2018 Rady Miasta Kielce z dnia 15 marca 2018 r.) dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Kielce (www.um.kielce.pl).

Wnioski o Dotację może składać wyłącznie zarząd ogrodu działkowego lub osoby uprawnione do jego reprezentowania.

Wnioski o udzielenie dotacji można składać do 20 czerwca 2018 r. w Urzędzie Miasta Kielce, na Kancelariach Ogólnych przy ul. Strycharskiej 6 i Rynek 1, lub przesłać na adres Urząd Miasta Kielce – Wydział Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce.

Szczegółowe  informacje  dotyczące  udzielania  Dotacji  można  uzyskać  w  Wydziale Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem Urzędu Miasta Kielce pod numerem telefonu: 41 36 76 665.

Załączniki:

Lato w Mieście