ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Warsztaty na temat kampanii społecznych dla organizacji pozarządowych

11-06-2018

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z Kielc i okolic na bezpłatne spotkanie warsztatowe poświęcone tematowi planowania i tworzenia kampanii społecznych, czyli jednego z ważnych narzędzi wprowadzania powszechnej zmiany wiedzy, postaw, świadomości.

W programie warsztatu znajdą się następujące tematy:

• Co to jest kampania społeczna?
  • Jak zaplanować kampanię społeczną?
  • Jak napisać brief reklamowy?
  • Jak korzystać z wiedzy świata reklamy?
  • Jak wykorzystać kampanię społeczną do budowania marki organizacji?
  • Jak korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych?

Spotkanie będzie posiadało elementy warsztatowe: pracę w grupach, pracę indywidualną, prezentację, dyskusję, itp. Rezultatem udziału w spotkaniu może być ramowy plan realizacji kampanii społecznej w organizacji lub opracowany brief reklamowy.

Czas i miejsce: KIELCE, 15 czerwca 2018, godz. 10:00, Urząd Miasta Kielce, ul. Strycharska 6

Spotkanie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Urzędem Miasta w Kielcach.

Warsztat będzie prowadzony przez Jacka Pawlaka. Autor i współautor wielu nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach kreatywnych oraz Effie kampanii. Jego prace były wielokrotnie wspominane w książkach dokumentujących kamienie milowe polskiej branży reklamowej. Kreatywny strateg, strategiczny kreatywny. Copywriter. Pisarz. Twórca Komiksu P.T. Laski, z którym wziął udział w wystawie Ilustracja 2012 pod kuratelą Endo i Trusta. Scenarzysta filmowy. Muzyk i kompozytor amator. Współautor bloga muzycznego cogra.pl. Nauczyciel wielu uznanych dziś kreatywnych i dyrektorów kreatywnych. Aktywista i członek zarządu Klubu Twórców reklamy. Kibol ekumeniczny. Raz w życiu wziął udział w internetowym konkursie na hasło. Od tej chwili oficjalnym sloganem PZPN jest: "Łączy nas piłka".

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak ze względu na limit miejsc prosimy o zgłoszenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 15.00. W przerwie spotkania zapewniamy poczęstunek (wegetariański). Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają materiały informacyjne dotyczące tematyki spotkania.

Informacji udziela Pamela Leończyk:pleonczyk@fise.org.pl

formularz zgłoszeniowy: https://watchit.org.pl/formularz2018/