ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Przedłużony nabór na wolontariuszy na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Piłce Ręcznej

15-06-2018

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Nabór zainteresowanych wolontariatem podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej został przedłużony do końca czerwca.

Od 7 do 19 sierpnia 2018 r. Kielce będą gospodarzem kolejnej międzynarodowej imprezy. W Turnieju uczestniczyć będą 24 najlepsze drużyny świata.

Aby zostać wolontariuszem trzeba mieć ukończone 16 lat. Organizatorzy turnieju szukają osób pełnych energii, zmotywowanych i wesołych. Chętni powinni znać język angielski na poziomie komunikatywnym. Można będzie pracować w kilku obszarach, m.in.: w strefie mediów, strefie VIP, marketingu i transporcie. Zapewnione jest wyżywienie, strój turniejowy oraz wszelkie narzędzia niezbędne do komunikacji w danym obszarze działalności, a więc np. telefon służbowy czy samochód. Tym, którzy mieszkają powyżej 40 km od Kielc, organizatorzy zapewniają zakwaterowanie.

Wiele osób, które raz spróbowały, chętnie wracają do wolontariatu. Agnieszka Patrzałek i Dorota Janik, studentki Politechniki Świętokrzyskiej, pracowały m.in. przy ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy U21 w piłce nożnej, które rozgrywane były m.in. w Kielcach czy EURO 2016 w Krakowie. Teraz też się zgłosiły i zachęcają innych do zostania wolontariuszem.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest m.in. na stronie Urzędu Miasta Kielce.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna