ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw - III edycja

19-07-2018

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój realizuje projekt "Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw - III edycja", który ma na celu wspieranie liderów lokalnych, rozwój młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Zadanie to będzie realizowane poprzez działania animacyjno-doradcze oraz przyznawanie mikrograntów - dotacji w wysokości do 5000,00 zł na realizację małych lokalnych inicjatyw lub finansowanie lokalnych przedsięwzięć grup nieformalnych kwotami do 5000,00 zł na inicjatywę.
Aktualnie ogłoszony został I nabór wniosków w ramach konkursu FIO nr 1/2018. W tym konkursie wysokość środków finansowych zaplanowanych na dofinansowanie mikrodotacji to 365.000,00 zł. W celu ubiegania się o mikrodotację, organizacja pozarządowa, grupa nieformalna lub samopomocowa powinna złożyć wniosek o mikrodotację w formie elektronicznej za pomocą aplikacji dostępnej na stronie internetowej www.fio.sir.com.pl Termin składania wniosków: 20.08.2018 r. (od godz. 8:00) – 24.08.2018 r. (do godz. 16:00).

II nabór wniosków prowadzony będzie w I kwartale 2019 r.,

III nabór wniosków planowany jest na II kwartał 2019 r., a dotyczył będzie tylko tych obszarów, w których jednostki samorządu terytorialnego wyrażą gotowość partycypacji finansowej w kosztach projektu poprzez przekazanie środków samorządowych na finansowanie w 50% kosztów inicjatyw lokalnych.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna