ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Najnowsza produkcja festiwalowa TVP we wrześniu w Amfiteatrze Kadzielnia

31-07-2018

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

W dniach 7-8 września w Kielcach w Amfiteatrze Kadzielnia Telewizja Polska S.A. zaprezentuje swoją najnowszą produkcję festiwalową. W zjawiskowej scenerii kieleckiego amfiteatru w  ramach Festiwalu Muzyki Tanecznej, pojawią się artyści i zespoły polskiej i zagranicznej sceny disco i dance. Na wielkiej multimedialnej scenie pojawi się niezwykła scenografia oraz wyjątkowe efekty specjalne.  Producentem wydarzenia i podmiotem odpowiedzialnym za kształt artystyczny festiwalu jest TVP. Miasto Kielce jako Partner Strategiczny jest odpowiedzialne za zorganizowanie imprezy o charakterze masowym. Temu wydarzeniu poświęcona była konferencja prasowa, która odbyła się dziś w ratuszu.

7 września największymi gwiazdami festiwalu będą: Akcent, Bayer Full, Boys, Weekend, Sławomir, Piękni i Młodzi. Na scenie wystąpią również: Cliver, Power Play, Top Girls, Andre, Baby Full, Marlena Drozdowska i Grzegorz Wilk. Gośćmi specjalnymi w tym dniu będą Loona i Måns Zelmerlöw. 8 września, w sobotnią noc na scenie Kadzielni zabłysną gwiazdy zagranicznej muzyki dance. Dzięki mega-hitom takich wykonawców jak: Kate Ryan, Gromee&Lukas Meijer, Oceana, In-Grid, Velvet, Shaun Backer ten wieczór zapowiada się dyskotekowo. W tym dniu swoje przeboje zaśpiewają również: Papa D oraz Stachursky.

Tegoroczny Festiwal Muzyki Tanecznej to kontynuacja współpracy jaką w zeszłym roku Miasto Kielce nawiązało z TVP organizując  w sierpniu na Kadzielni koncert pn. „Gwiazdy Letniego Nieba”. W tym roku TVP zaproponowało wydarzenie osadzone w ramach coraz bardziej popularnej muzyki disco i dance.

Umowa o współpracy pomiędzy Miastem Kielce, a TVP została zawarta na najbliższe 3 lata. Organizatorzy liczą na to, iż tegoroczne wydarzenie przyciągnie do amfiteatru fanów dobrej zabawy, a przed telewizory kilka milionów widzów. Dla Kielc to przede wszystkim szansa na dalszy rozwój turystyki eventowej.

Bilety do nabycia w cenie 25 zł, 35 zł, 45 zł i 60 zł na eBilet.pl,  w salonach: Empik, Media Markt, Saturn oraz u partnerów afiliacyjnych eBilet.pl i w Polskim Biurze Podróży w Kielcach przy ul. Sienkiewicza 26. W dniu koncertu bilety będą dostępne również w kasie amfiteatru.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna