ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

„Wakacje z Futbolem” - podium zdobyte

08-08-2018

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Zakończyła się dziewiętnasta edycja „Wakacji z Futbolem” 2018 im. Adama Gołąba. Na przełomie lipca i sierpnia młodzi piłkarze rywalizowali między sobą na boisku orlika Szkoły Podstawowej nr 27 przy ulicy Marszałkowskiej. Do turnieju przystąpiło 8 zespołów, a rozgrywki odbywały się tym razem w jednej kategorii wiekowej gimnazjaliści wraz z licealistami.
Duże zainteresowanie turniejem potwierdza, że warto promować tego typu przedsięwzięcia w naszym mieście.
Zwycięzcami tegorocznej edycji turnieju szóstek piłkarskich - Wakacje z Futbolem okazali się zawodnicy z drużyny „Joga Bonito.” Drugie miejsce przypadło „Ekipie Królewskich”,  zaś trzecie zespołowi „Gang Pana Zdzisława.” Spotkania finałowe były niezwykle emocjonujące, zaś samym  zawodnikom dostarczyły  wiele satysfakcji oraz zabawy.
Oprócz nagród zespołowych, organizatorzy, jak co roku, przyznali  trzy nagrody indywidualne – króla strzelców, najlepszego bramkarza oraz MVP turnieju. Najlepszym strzelcem okazał się Janek Kuc, bramkarzem- Jakub Moskal  z drużyny  „Joga Bonito” oraz za cały przebieg mecz odznaczony został Wiktor Bartoszek z „Ekipy Królewskich". Organizatorami turnieju „Wakacje z Futbolem” była redakcja Gazety Wyborczej we współpracy z Urzędem Miasta Kielce.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna