ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Rusza głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego

14-09-2018

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Dziś rusza głosowanie na zadania zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Kielce na 2019 rok. Lista dopuszczonych zadań została opublikowana na stronie budzetobywatelski.kielce.eu Głosowanie  potrwa do 1 października. Listę zwycięskich projektów poznamy do 10 października br. Na zadania objęte Budżetem Obywatelskim w  przewidziana jest kwota 5 mln zł, która zostanie przeznaczona na zadania inwestycyjne - małe (łączna kwota na realizację 1,5 mln zł) oraz duże (łączna kwota na realizację 3,5 mln zł).

Głosować można na trzy sposoby: przez internet, osobiście i listownie. Każdy mieszkaniec Kielc, który najpóźniej w dniu głosowania ukończył 16 lat będzie mógł oddać głos tylko raz na 1 DUŻE ZADANIE oraz 3 MAŁE. Oddanie głosu przez internet jest najprostszą i najszybszą formą głosowania. Wystarczy wejść na stronę Budżetu Obywatelskiego http://budzetobywatelski.kielce.eu/ i wypełnić odpowiednie pola w formularzu.

Nieodpłatna Pomoc Prawna