Kontrast
Czcionka
English

ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Internetowa Telewizja Kielce

Wyszukiwarka

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Aktualności

Czas na rower - ruszyły Targi Kielce BIKE-EXPO

13-09-2018

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

 

Fani jednośladów powinni obowiązkowo zarezerwować w swoich kalendarzach czas właśnie na to wydarzenie. Rozpoczęły się Targi BIKE-EXPO. Po raz dziewiąty producenci rowerów oraz miłośnicy dwóch kółek spotkają się na Międzynarodowych Targach Rowerowych w stolicy województwa świętokrzyskiego - największym branżowym wydarzeniu w kraju. W kieleckim ośrodku wystawienniczym zebrało się blisko 250 wystawców z 15 krajów Europy i Azji, prezentując swoje produkty na 11 tysiącach metrów kwadratowych. Na stoiskach zobaczyć możemy rowery miejskie, crossowe, trekkingowe czy szosowe. Można spotkać wiele nowości, a także zapoznać się z bogatą ofertą rowerów elektrycznych, które ostatnio zdobywają rynek z uwagi na coraz niższą cenę oraz zastosowanie nowoczesnych, wytrzymałych baterii.
Nie zabrakło również oferty dla najmłodszych rowerzystów oraz tych,   którzy cenią sobie nowoczesny design.  Znaleźć można również funkcjonalne przyczepki oraz foteliki rowerowe. Dodatkowo wielu wystawców prezentuje szereg akcesoriów poprawiających bezpieczeństwo użytkowników jednośladów, jak np. odblaskowe kamizelki, specjalną odzież czy właśnie kaski.
Ciekawym pomysłem podczas Targów Kielce BIKE- EXPO jest darmowa strefa do testowania jednośladów,  przygotowana przez organizację ExtraEnergy. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Do tej pory mogliśmy jedynie podziwiać je na największych imprezach branży rowerowej na świecie.  Z toru będzie mógł skorzystać każdy wystawca targów, dając swoim klientom możliwość przetestowania rowerów. Tor będzie również dostępny nieodpłatnie osobom zwiedzającym wystawę.
Targom, jak co roku, towarzyszą różnorodne imprezy, spotkania szkoleniowe oraz branżowe, pokazy oraz konferencje. Nie zabraknie również spotkania ze sportowcami oraz uczestnikami triathlonów, którzy opowiedzą m.in. o przygotowaniu i odpowiednim doborze roweru do zawodów.  Międzynarodowe Targi Rowerowe potrwają do soboty 15 września. W tym dniu Urząd Miasta Kielce wraz z Targami Kielce zapraszają także wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Wielkiej Paradzie Rowerowej „Od bicykla do elektryka”, powiązanej z rozpoczynającym się Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu. Wyruszy ona o godzinie 11.00 z Rynku i dotrze do kieleckiego ośrodka wystawienniczego, gdzie odbywać się będzie Dzień dla Publiczności w ramach targów Kielce BIKE-EXPO.

lista aktualności
Lato W Mieście 2017
Baza Ofert Inwestycyjnych
Idea Kielce
Idea Kielce
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Wycinka drzew i krzewów
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia
Energia
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Odpady komunalne
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Bezpłatna infolinia: tel. 800 166 726    Biuro Obsługi Interesanta: tel. 800 166 726

Email:    ||      ||  

 

 

Centrum Obsługi Inwestora (Investor Assistance Centre)

Adres skrytki Urzędu Miasta Kielce na platformie ePUAP  /g94m13lgvz/skrytka Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

 

Urząd Miasta Kielce posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym