ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Warsztaty lalkarskie w ramach "Festiwalu małych podróżników"

03-10-2018

W najbliższą niedzielę, 7 października br. Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na bezpłatne warsztaty lalkarskie, w ramach „Festiwalu małych podróżników”, organizowanego przez Centrum Geoedukacji w Kielcach.

Warsztaty poprowadzi aktorka teatru „Kubuś” – Ewa Lubacz. Uczestnicy warsztatów, zarówno dzieci, jaki i ich dorośli opiekunowie, zapoznają się z różnymi technikami animacji lalek teatralnych. Będą mieli też niepowtarzalną okazję na bliskie spotkanie z lalkowymi bohaterami „Kopciuszka” - muppetami oraz sprawdzenie swoich własnych predyspozycji animatora-lalkarza.

Warsztaty odbędą się o godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Czas trwania ok. 30 min. Stoisko teatru „Kubuś” czynne będzie w tym dniu w godz. 10.00 - 16.00, gdzie będzie można się zaopatrzyć w informacje o repertuarze oraz innych działaniach Teatru.

„Festiwal małych podróżników” jest rodzinnym wydarzeniem, organizowanym w ramach projektu „Kielce Raj dla dzieci”. Celem projektu jest między innymi integracja podmiotów turystycznych w mieście. Będzie on również elementem budowy wizerunku Kielc i regionu w obszarze turystyki rodzinnej. Podczas festiwalu doświadczeni referenci oferować będą ciekawe prelekcje oraz udział m.in. w warsztatach plastyczno-artystycznych i Akademii GOPR Junior.

Program festiwalu dostępny na stronie: http://travelery.national-geographic.pl/program-festiwalu/5

Nieodpłatna Pomoc Prawna