ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Kompleks sportowy przy "Piłsudskim" oficjalnie otwarty

05-10-2018

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

4 boiska sportowe, bieżnia oraz zewnętrzna siłownia zostały oficjalnie otwarte przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kielcach przy Alei Legionów. Inwestycje realizowano w dwóch etapach, które uzyskały finansowanie w ramach budżetu obywatelskiego na 2016 oraz 2017 rok. Budowa boisk oraz zewnętrznej siłowni to nie tylko inwestycja finansowa, ale również inwestycja w rozwój. Aktywność fizyczna daje zdrowie, satysfakcję i pozwala uwolnić nadmiar energii. A do tego pomaga kształtować ważne cechy, jak np. systematyczność. Uczniowie „Piłsudskiego” nie kryją zadowolenia, że to właśnie przy ich szkole powstał taki kompleks. Dzięki temu przedsięwzięciu, będą mogli doskonalić swoje sportowe umiejętności. Koszt realizacji całego przedsięwzięcia - budowy kompleksu sportowego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kielcach wyniósł prawie 3 mln złotych.

Nieodpłatna Pomoc Prawna