ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Powstaje nowa siedziba firmy PROHACCP

11-10-2018

W trzecim kwartale przyszłego roku gotowa będzie nowa siedziba firmy PROHACCP. Zakład o powierzchni 1200 mkw. powstaje na terenach nabytych od Kieleckiego Parku Technologicznego.  Trzy działki należące do Kieleckiego Parku Technologicznego o łącznej powierzchni prawie 1 hektara firma nabyła w 2016 roku. Teren został wcześniej kompleksowo uzbrojony. - Blisko 9 lat temu wsparliśmy spółkę PROHACCP na początku jej biznesowej działalności. Teraz powraca do KPT jako inwestor. Na przygotowanych przez nas terenach buduje biuro wraz z halą  produkcyjno-magazynową o powierzchni 1200 m2. Nowa lokalizacja pozwoli firmie rozwijać nowe produkty i rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa żywności – informuje Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT.

PROHACCP zajmuje się dostarczaniem produktów spełniających zasady HACCP. To system kontroli żywności polegający na sprawdzaniu wszystkich procesów jakim poddawana jest żywność, identyfikowaniu ryzyka i zapobieganiu problemom związanym z jakością zdrowotną. Firma jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swojej oferty pełen wachlarz produktów wykrywalnych przez wykrywacz metalu takich jak: długopisy, czepki, plastry, zatyczki do uszu, markery plastikowe oraz wiele innych. Ich wybrane artykuły HACCP, mogą mieć kontakt z żywnością, co potwierdzają certyfikaty producentów. Spółka już zdobyła zagraniczne rynki, w Europie oraz USA, Australii, czy RPA i dalej zamierza się rozwijać, bo zapotrzebowanie jest ogromne, a konsumenci są coraz bardziej wymagający. Dodatkowo, pod względem bezpieczeństwa żywności i wymogów klientów, prawo krajowe i unijne staje się coraz bardziej restrykcyjne.

Więcej o firmie: http://www.prohaccp.pl/

Nieodpłatna Pomoc Prawna