Kontrast
Czcionka
English

ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Internetowa Telewizja Kielce

Wyszukiwarka

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Aktualności

Geopark Kielce podsumował sezon koncertowy Amfiteatru Kadzielnia

25-10-2018

Geopark Kielce zarządzający Amfiteatrem Kadzielnia podsumował zakończony sezon koncertowy. Sezon ten był pod kilkoma względami absolutnie wyjątkowy.  W okresie od maja do października br. w kieleckim amfiteatrze została zorganizowana rekordowa liczba 24 wydarzeń. Liczba, a także jakość tych wydarzeń przełożyła się również na rekordową frekwencje widzów, którzy wzięli udział w projektach muzycznych. W bieżącym sezonie na widowni amfiteatru bawiło się blisko 95 000 widzów. Dane te świadczą o tym, że nasza Kadzielnia jest najaktywniejszą i najpopularniejszą sceną plenerową w Polsce.

 

Na podstawie analizy poszczególnych wydarzeń zaobserwowano, że potencjał Kadzielni dostrzega coraz więcej podmiotów, zarówno tych publicznych, jak i prywatnych. W mijającym sezonie na scenie amfiteatru pojawiły się 4 produkcje telewizyjne w ramach: Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji oraz Festiwalu Muzyki Tanecznej.  Świętokrzyska Gala Kabaretowa oraz Przebój lata RMF FM i Polsatu (Telewizja Polsat) oraz  Taneczny Przebój Roku 2018 i  Szalona Domówka Marka Sierockiego czyli Największe Polskie i Światowe przeboje do Tańca (Telewizja Polska S.A.) cieszyły się ogromną popularnością, także medialną. Zarządzający amfiteatrem podkreślają, że cieszy także rosnąca aktywność kieleckich agencji artystycznych produkujących eventy muzyczne na coraz wyższym poziomie.

 

Zwrócono ponadto uwagę na fakt, że w bieżącym sezonie na scenie amfiteatru pojawił się także mocno zróżnicowany repertuar muzyczny. Były ostre riffy gitarowe gwiazd blues rocka, piosenka harcerska, pieśni chrześcijańskie, kabarety, koncerty charytatywne, dyskoteki pod gołym niebem, widowisko taneczne dla dzieci i dźwięki fletni Pana. Rekordowa była także liczba ponad 20 gwiazd i zespołów zagranicznych, które wystąpiły podczas wydarzeń na Kadzielni.

 

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na scenie Amfiteatru Kadzielnia premierowo zatańczył Kielecki Teatr Tańca. Widowisko  Alicja w Krainie Czarów będące częścią projektu turystycznego „Kielce-Raj dla dzieci” zamieniło amfiteatr w baśniową krainę, pełną bajkowych postaci. Trzy tygodnie później KTT powrócił na deski amfiteatru z projektem tanecznym Zobacz Jazz. Hymn of Life & Golden Ages.  Na 2019 r. KTT zapowiada kolejne, duże, plenerowe produkcje taneczne. Trwają już także intensywne prace nad innymi wydarzeniami muzycznymi na rok 2019. Nowością ma być m.in. festiwal muzyki rap i hip - hop.

lista aktualności
Lato W Mieście 2017
Baza Ofert Inwestycyjnych
Idea Kielce
Idea Kielce
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Wycinka drzew i krzewów
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia
Energia
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Odpady komunalne
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Bezpłatna infolinia: tel. 800 166 726    Biuro Obsługi Interesanta: tel. 800 166 726

Email:    ||      ||  

 

 

Centrum Obsługi Inwestora (Investor Assistance Centre)

Adres skrytki Urzędu Miasta Kielce na platformie ePUAP  /g94m13lgvz/skrytka Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

 

Urząd Miasta Kielce posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym