ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Znacznie szybciej w Wydziale Komunikacji

29-10-2018

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Po trzech miesiącach od dnia, kiedy zarządzeniem prezydenta Kielc, został wydłużony czas pracy Biura Rejestracji Pojazdów Wydziału Komunikacji ratusza oraz uruchomiono dodatkowe stanowisko obsługi klientów - kolejek w tym miejscu już nie ma.

- Poprawa sytuacji wynika z prawidłowego i stabilnego działania systemu CEPiK 2, który był początkowo wadliwy. Ponadto po wprowadzeniu  udogodnień w Urzędzie Miasta Kielce, termin na umówienie wizyty skrócił się z pięciu tygodni do jednego dnia - informuje Tadeusz Kot dyrektor Wydziału Komunikacji. Teraz wystarczy zadzwonić i umówić się już na następny dzień, na wybraną godzinę. Można też po prostu przyjść i załatwić sprawę „z marszu”. (Biuro Obsługi Interesanta tel. 41 36 67 099).

Czas obsługi klientów w Wydziale Komunikacji skraca także możliwość dokonywania opłat przez terminal płatniczy. Dzięki temu osoby rejestrujące pojazd lub odbierające prawo jazdy mogą zapłacić kartą bezpośrednio przy okienku i załatwić wszystkie formalności w jednym miejscu. Nadal można dokonywać opłat w banku lub poprzez wpłatomat.

Nieodpłatna Pomoc Prawna