ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Jest data Festiwalu Muzyki Tanecznej 2019

29-10-2018

Telewizja Polska S.A. poinformowała już o dacie przyszłorocznego Festiwalu Muzyki Tanecznej. Wiadomo, że II edycja najpopularniejszej imprezy tanecznej w kraju odbędzie się w Amfiteatrze Kadzielnia w iście wakacyjnym terminie, w dniach 10-11 sierpnia. Prawdopodobnie, poza tym festiwalowym wydarzeniem, TVP jeszcze w maju zrealizuje kolejny projekt muzyczny w postaci koncertu jednej z gwiazd polskiej muzyki. Szczegóły dotyczące majowego wydarzenia mają zostać przedstawione wkrótce.

Przypominamy, że tegoroczna edycja Festiwalu Muzyki Tamecznej w Amfiteatrze Kadzielnia była najnowszą produkcją festiwalową TVP.  W ramach 2 dniowej imprezy na scenie wystąpiło łącznie prawie 30 polskich i zagranicznych wykonawców. Organizatorzy nie kryli zadowolenia z klimatu i frekwencji widzów w samym amfiteatrze, których było w sumie ponad 11.000 tysięcy. Transmisja telewizyjna spowodowała, że przekaz z Kielc dotarł do 1,2 mln widzów. Festiwal muzyki Tanecznej to dla miasta Kielce ogromny potencjał promocyjny.

Podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w 2019 roku w zjawiskowej scenerii kieleckiego amfiteatru pojawią się, podobnie jak podczas tegorocznej edycji, artyści i zespoły polskiej i zagranicznej sceny. Wiadomo, że na wielkiej multimedialnej scenie znów pojawi się niezwykła scenografia oraz wyjątkowe efekty specjalne, które do amfiteatru przyciągną tysiące widzów. Producentem wydarzenia i podmiotem odpowiedzialnym za kształt artystyczny festiwalu jest TVP. Miasto Kielce, jako Partner Strategiczny, jest natomiast odpowiedzialne za zorganizowanie imprezy o charakterze masowym. Jeszcze nie wiadomo jaką ostatecznie formułę artystyczną przyjmie Festiwal i kogo zobaczymy na scenie Kadzielni. Mając na uwadze kształtowanie pozytywnego wizerunku miasta Kielce do Prezesa Telewizji Polskiej, pana Jacka Kurskiego przekazano listę rekomendacji, które zostały przygotowane z myślą o rozwoju turystyki eventowej w Kielcach.

Nieodpłatna Pomoc Prawna