ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Nowe oferty inwestycyjne Hala Panattoni,...

Nowe nieruchomości w Bazie ofert

30-10-2018

Baza ofert inwestycyjnych, prowadzona przez zespół Centrum Obsługi Inwestora w kieleckim ratuszu, została wzbogacona o 7 nowych ofert nieruchomości. Do najciekawszych należą tereny inwestycyjne przy ul. Zagnańskiej oraz oferta nowych parków logistycznych w Kielcach i w Chęcinach.

Budowana od 2011 roku Baza stanowi łatwe w nawigacji, intuicyjne źródło informacji o dostępnych w Kielcach i w powiecie kieleckim nieruchomościach. Obejmuje zarówno tereny niezabudowane (tzw. greenfield), jak i hale produkcyjne, biura oraz lokale handlowe w śródmieściu. Korzystają z niej firmy i podmioty zainteresowane rozwojem działalności, które potrzebują nowej przestrzeni do ekspansji. Baza umożliwia szybkie przygotowanie oferty dla przedsiębiorcy w odpowiedzi na zapytanie inwestycyjne, jest także świetnym narzędziem promocji Kielc i KOF - dzięki dostępności w internecie każdy potencjalny zainteresowany może anonimowo zapoznać się z kieleckimi nieruchomościami i skontaktować z właścicielem za pośrednictwem COI Kielce.

Baza jest wyposażona w zdjęcia lotnicze i naziemne, a każdą ofertę można obejrzeć na różnych podkładach mapowych. Nawigacja w oparciu o system GIS pozwala sprawdzić obszary chronione przyrodniczo lub sprawdzić zdjęcie satelitarne terenu. Co ważne, można także sprawdzić, czy na danym terenie jest obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi propozycjami w Bazie ofert inwestycyjnych:

Kielce Malików park logistyczny 9845 m

Kielce Robotnicza 7,2 ha