ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na "Dziadka do orzechów"

30-10-2018

Kielecki Teatr Tańca zaprasza wszystkich na wyjątkowy, ponadczasowy spektakl "Dziadek do orzechów".

4 grudnia

spektakl szkolny: godz. 8.30, 12.00

5 grudnia
spektakl szkolny: godz. 8.30, 12.00

6 grudnia
spektakl szkolny: godz. 9.00
spektakl wieczorny: godz. 18.00

duża scena KTT, Plac Moniuszki 2B Kielce

"Dziadek do orzechów" w wersji Kieleckiego Teatru Tańca stanowi piękną, barwną kompozycję, poruszającą wyobraźnię dzieci i wzruszającą dorosłych.

Fabuła przedstawiona za pomocą tańca, niezwykle obrazowa i bardzo ciekawa pod względem instrumentalnym muzyka oraz świąteczna tematyka pozwoli widzom przenieść się w świat magii i fantazji. Ważnym aspektem przedsięwzięcia jest chęć przybliżenia widzom piękna muzyki Piotra Czajkowskiego. Dziadek do orzechów jest uważany za jedno z najlepszych dzieł kompozytora, który używając w swym dziele raczej nietypowych instrumentów jak: trąbki czy bębenki, starał się oddać świat dziecięcej wyobraźni.

Autorami choreografii do tego magicznego widowiska będą Elżbieta Szlufik-Pańtak i Grzegorz Pańtak. Połączenie muzyki Piotra Czajkowskiego z techniką tańca jazzowego i współczesnego jest nośnikiem ogromnej wartości historycznej, edukacyjnej i poznawczej. Niezwykle istotnym atutem produkcji są również kostiumy i scenografia, zaprojektowane przez uznaną scenograf i kostiumograf Małgorzatę Słoniowską, na stałe współpracującą z Operą Wrocławską.

Rezerwacje pod nr tel. 41 36 76 712 lub e-mailem ,
Zarezerwowane bilety można odbierać 2 tygodnie przed spektaklem.
Kasa czynna od 19 listopada 2018 r. w godzinach 14.00 - 17.00 (od poniedziałku do piątku) oraz w dniu spektaklu godzinę przed rozpoczęciem.

Kielecki Teatr Tańca tel. 41 36 76 712

Nieodpłatna Pomoc Prawna