ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Mecz bokserski Polska - Rosja odbędzie się w Kielcach

02-11-2018

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

W kieleckim ratuszu podpisana została umowa na organizację meczu Polska - Rosja w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Umowę o współpracy dotyczącej organizacji  tego wydarzenia podpisali: prezydent Kielc Wojciech Lubawski  oraz Maciej Demel, wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego do spraw Organizacji i Rozwoju i Grzegorz Nowaczek, prezes Rushh Kielce i wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego ds. Finansów.

- To jest czołówka świata więc poprzeczka jest bardzo wysoko - zaznaczył Grzegorz Nowaczek.

- Mecz Polski z reprezentacją Rosji będzie największym wydarzeniem bokserskim w tym roku. Nie bez przyczyny Kielce zostały nominowane do organizacji tego meczu. W tym  mieście organizowaliśmy już wiele imprez tego typu i nigdy się nie zawiedliśmy. Klub bokserski RUSHH niesamowicie dobrze współpracuje z włodarzami miasta - podkreślił Maciej Demel.

- Musimy pamiętać, że Kielce kiedyś były potęgą, jeśli chodzi o boks. Marzeniem moim i wielu kielczan było, żeby wrócić do tych tradycji - powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Nasza kadra w tym i w ubiegłym roku rozegrała już wiele meczów w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego i wszystkie wygrała.

Mecz Polska - Rosja odbędzie się 23 listopada w hali przy ulicy Krakowskiej 72 w Kielcach, a jego organizatorem są Miasto Kielce i Kielecki Klub Bokserski Rushh Kielce. Przedstawiciele władz  Polskiego Związku Bokserskiego za wieloletnie wspieranie tej dyscypliny przekazali prezydentowi Wojciechowi Lubawskiemu pamiątkowy medal, który został wybity w liczbie pięćdziesięciu sztuk z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Informacje na temat sprzedaży biletów na mecz Polska - Rosja dostępne będą na stronie Kieleckiego Klubu Bokserskiego RUSHH (pl-pl.facebook.com/KKBRUSHH/).

Nieodpłatna Pomoc Prawna