ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Geopark Geoland okiem drona

08-11-2018

Jak wygląda Geopark Geoland Świętokrzyski z perspektywy lotu ptaka? Będziemy mogli się o tym przekonać odwiedzając wystawę fotografii autorstwa Szymona Pawlaka - zawodowego licencjonowanego operatora drona i twórcy znanego portalu okiem-drona.pl. W ramach wystawy zostanie zaprezentowanych 15 fotografii przedstawiających wybrane krajobrazy i obiekty przyrodniczo-kulturowe południowo-zachodniej części Gór Świętokrzyskich objętej granicami Geoparku „Geoland Świętokrzyski”. Otwarcie ekspozycji będzie również okazją do spotkania z samym autorem, który opowie o ciekawostkach związanych z wykonywaniem tego typu zdjęć.

Geopark zaprasza wszystkich zainteresowanych w najbliższą środę, 14 listopada, na godz. 17:30, do Centrum Geoedukacji, przy ul. Daleszyckiej 21 w Kielcach.

Nieodpłatna Pomoc Prawna