ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Znamy program tegorocznego "Sylwestra Pod Gwiazdami"

14-11-2018

Tradycyjnie już ostatnią noc roku kielczanie będą mogli, spędzić na Rynku czyli największej plenerowej scenie miasta. Tegoroczny "Sylwester pod gwiazdami" rozpocznie się już o godz. 21.30. Wszystkich gości powita zespół „5 nad ranem”, który specjalnie na ten wieczór przygotował zestaw największych hitów tanecznych, a w nich polskie i światowe przeboje minionych dekad w energetycznych aranżacjach.

Prawdziwy hit czeka nas jednak od godzinny 22.40, wtedy to sylwestrową noc zamienimy w gorący wieczór w latynoskich rytmach. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Rico Sanchez & Gipsys.

Liderem grupy jest Rico Sanchez. Już jako czternastolatek był członkiem profesjonalnej grupy muzycznej. Jego zespół grał głównie muzykę Cyganów, połączoną z brzmieniem pochodzącym z Bałkanów i Hiszpanii. Przez lata podróżował po całym świecie grając w międzynarodowych składach. Ważne miejsce w jego artystycznym dorobku ma grupa „Gipsy Kings” z którą brał udział w tzw. „Gipsy session”. Wizytówką zespołu Rico Sanchez & Gipsys jest połączenie znanych przebojów „Gipsy Kings” takich jak "Volare", "Bamboleo" czy "Soy”  z własną twórczością lidera grupy. Ta niezwykle energetyczna i żywiołowa kombinacja gwarantuje doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom sylwestrowej zabawy na Rynku.

Północ powitamy wystrzałowo, pokazem fajerwerków, a następnie Dyskotekę pod gwiazdami poprowadzi wokalista i gitarzysta zespołu „5 nad ranem” Jakub Wojtasik w roli DJ, który przygotował specjalny program w oparciu najgorętsze przeboje minionego roku. Muzyce towarzyszyć będą teledyski wyświetlane na wielkim ekranie ledowym.

Nieodpłatna Pomoc Prawna