ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

ART - RECYCLING „ Anioły mojej wyobraźni” - nowa wystawa w "Zameczku"

21-11-2018

Dom Kultury „Zameczek” zaprasza 23 listopada 2018 r. o godz. 15.00 na wystawę prac oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu kreatywnego pn.:  ART - RECYCLING „ Anioły mojej wyobraźni”.

Sztuka recyclingu jest znakomitą formą tworzenia i przerabiania rzeczy  niecodziennych i niepowtarzalnych z materiałów z odzysku np. tkaniny,  papieru, zakrętek od butelek, sznurków, elementów metalowych, plastikowych, drewnianych czy tekstylnych. Z materiałów recyclingowych można tworzyć ciekawe obrazy, biżuterię czy elementy dekoracyjno - użytkowe.  Sztuka ta jest znakomitą formą  łączącą kreatywność twórcy przez wykorzystanie materiałów recyclingowych, czyli z pozoru niepotrzebnych, zaśmiecających środowisko z profilaktyką społeczną. By zajmować się tą dziedziną nie trzeba być projektantem, wystarczy wyobraźnia, pomysł i wykonanie.

Nieodpłatna Pomoc Prawna