ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Kielce wyjątkowym przystankiem na świątecznej trasie Coca-Cola

27-11-2018

Z początkiem grudnia w trasę wyjadą świąteczne ciężarówki Coca-Cola. Konwój odwiedzi 15 miast w całej Polsce. 15 grudnia natomiast, kultowe amerykańskie 19-tonowe trucki Coca-Cola wjadą na kielecki Rynek. Przywiozą ze sobą wiele atrakcji opakowanych w iście świąteczny klimat. Ten współczesny konwój Św. Mikołaja, złożony z dwóch ciężarówek, jest częściątegorocznej, świątecznej kampanii „Podaruj radość#jakMikołaj”, której celem szczególnym jest m.in. wsparcie Szlachetnej Paczki. Przystanek w Kielcach będzie pod wieloma względami absolutnie wyjątkowy. W ramach tej magicznej trasy, postój w Kielcach będzie trwał w godz. 16:00-21:00. Tylko w czasie tego przystanku będzie można wziąćudziałw spotkaniu z popularnymi twórcami internetowymi Abstrachuje.TV, Maffashion, Martinem Stankiewiczem oraz Blowkiem! Na uczestników eventu czeka równieżspektakularny pokaz fajerwerków. Jednak największą atrakcją wieczoru będzie występ Katarzyny Nosowskiej, która zaproszona przez Coca-Cola do współpracy, wykona autorską interpretację utworu „Coraz bliżej Święta” w zupełnie nowej aranżacji – charakterystycznej dla muzyki elektroniczneji alternatywnej. Wydarzenie Coca-Cola jest otwarte dla wszystkich, bezpłatne. To propozycja dla grup przyjaciół i cąłych rodzin. Będzie można doświadczyćwirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającym wybitnie realistyczny efekt przeżyćczy przygotowaćspersonalizowaną, świątecznąpuszkęCoca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będąprowadzićgry, konkursy i zabawy z nagrodami.

W ramach promowania tegorocznej misji Coca-Cola "Podaruj radość #jakMikołaj" marka wesprze Szlachetną Paczkę, zapraszając do wspólnego dzielenia się dobrem i poświęcenia swojej uwagi drugiej osobie. 15 grudnia szczególnie będzie można wesprzeć dzieło Szlachetnej Paczki: każdy, kto kupi Coca-Cola, zobaczy swoją "mikołajkową" twarz na dużym ekranie z podpisem "Pomagam! #jakMikołaj" i wesprze dzieło Szlachetnej Paczki. Cały dochód ze sprzedaży Coca-Cola w świątecznym automaciew dniu wydarzeniaprzekazany zostanie beneficjentom programu.

Takie wartości jak rodzina, radość, szczęście oraz bycie razem od początku stanowią podstawę DNA Coca-Cola. Dlatego od lat konsekwentnie włączamy się we wspólnotowe dzieła pomocowe. Zdecydowaliśmy się zaangażować naszych konsumentów w dobroczynną pomoc beneficjentom Szlachetnej Paczki. Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę na ogromną liczbę osób w Polsce wciąż potrzebujących wsparcia -  powiedział Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Podczas wydarzenia ze swoim programem pojawi się Kielecki Teatr Tańca, teatr Lalki i Aktora Kubuś, a także inne miejskie instytucje kultury. Tym samym zwiastują one rozpoczęcie tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w tym roku trwał będzie w dniach 15-22 grudnia.

Więcej szczegółów wkrótce! Szukaj ich na naszych stronach internetowych oraz www.coca-cola.pl/pl/ciezarowkicocacola i www.facebook.com/events/2088911757860680/

Nieodpłatna Pomoc Prawna